Be01 (Bullekon)

Ekonomi ve Borsa

Türkiye’nin en büyük ekonomi ve borsa grubudur. Ekonomi istatistikleri, infografikleri analizleri ayrıca borsa analizleri, araştırmalar ve bir çok hizmet veren bir gruptur. Bu projeye yapılan yatırımlar diğer projelere eşit şekilde aktarılacaktır.

Be02 (Startube)

Projelerini Hayata Geçir

Proje sahipleri, Yardımcı ve Denetim ekibi olarak girişimcilerin projelerini ekleyebildiği ve projelerini hayata geçirmeleri için ekip bulmalarını sağlayacaktır. Yardımcılar ise bu eklenen projelerin parçalarını bir yapboz gibi birleştirecek ve para kazanacaklar. Denetim ekibi proje durumlarını ve finansal hesapları denetleyecektir.

Be03 (ShineBE)

Bilinen E-ticaret Sistemlerini Unutun !

Be03 kodlu Shine-BE adlı bu proje sizlere bilinen e-ticaret sistemlerini unutturacak ve satıcının alıcının kazandığı apayrı bir sistemi yerli olarak oluşturacağız. Bu projenin büyüklüğü yüksektir. (Amazonu-Shopify unutun) Shine-BE sistemi ile tanışın ve onun kurulmasına yardımcı olun

Be04 (Learn-BE)

PHP Dahil Canlı Eğitimler

Bullekon olarak üniversitelerde PHP, mobil uygulama yapımı gibi bir çok alanda canlı eğitimler vermekteyiz. Yüz yüze olan bu eğitimler uzun soluklu ve kesin öğretimli sonunda sertifikalı eğitimlerdir. Bu projeye destek vererek daha çok üniversitede eğitim vermemizi ve daha çok öğrenciye ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Bullekon